Ön Bilgilendirme Metni

Sözleşme Konusu Ürünün Temel Nitelikleri

Çeşitlerine göre unlu veya unsuz gıda ürünü.

Satıcının Ticaret Ünvanı

Elize Unlu Mamuller Ticaret ve Lti.Şti

MERSIS Numarası:

Satıcının İletişim Bilgileri

Adres: Elize Unlu Mamuller Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 

Telefon:

E-Posta:

 

Ürünün Fiyatı

Ürün www.lavitaonline.com.tr adresindeki liste fiyatından fiyatlanır. Kargo ücreti ve katma değer vergisi listelenen fiyata dahildir. 

Ödeme, Teslimat ve İfaya İlişkin Bilgiler

Ödeme kredi kartı aracılığıyla sitedeki ödeme aracı kullanılarak yapılır. Ödeme tamamlandıktan sonra sipariş alınmış sayılır. Pazar günü ve Cumartesi 15:00'dan Pazar günü 23:59'a kadar olan zaman dilimi hariç alındığı gün paketlenerek kargo şirketine iletilir. Ürünün paketlenmesinde kargo sürecinde zarar görmemesine yönelik önlemler alınır. İl ve ilçe merkezlerindeki adreslere ürünün ulaşma süresi genellikle iki iş gününü aşmaz. İlçe merkezlerine uzak köy ve yerleşim yerlerinde dağıtım altı güne kadar uzayabilmektedir. Ürünün iletilmesi sırasında meydana gelen hasarlardan Elize Unlu Mamüller Sanayi ve Ticaret Lti. Şti. sorumludur. Dağıtım işlemi sırasında ezilen, kırılan ürünlerin fotoğraflanarak müsteriiliskileri@lavita.com.tr adresine e-posta yoluyla iletilmesi durumunda müşteri tarafından ödenen ücret en geç bir hafta içerisinde ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilir. 

 

Cayma Hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15'inci maddesinin c bendi uyarınca cayma hakkı ürünlerimiz üzerinde kullanılamamaktadır.

Uyuşmazlık

Müşteri ile Şirketimiz arasında meydana gelebilecek uyuşmazlıkların çözümünde tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri yetkilidir.